منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

بازدید حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صبوری از شهر های جدید امیر کبیر ومهاجران

بازدید حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صبوری از شهر های جدید امیر کبیر ومهاجران

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید امیر کبیر مشاور معاون وزیر در امور فرهنگی، مساجد و مسکن مهر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صبوری در مورخ ۹۶/۱۲/۹ از شهر های جدید امیر کبیر ومهاجران بازدید نمودند.
در این دیدار که در دفتر شرکت عمران بر گزار گردید معاونین و مدیران شرکت حضور داشتند حاج آقا صبوری طی سخنانی در خصوص رویکرد جدید مدیر عامل شرکت مادر تخصصی در شهر های جدید نکاتی را بیان فرمودند. ایشان ضرورت مهندسی فرهنگی را در کنار مهندسی فنی و اجرایی را از جمله سیاست های معاون محترم وزیر جناب آقای مهندس طاهر خانی اعلام نمودند و بر اهمیت توجه به مسایل و آسیب های اجتماعی فرهنگی شهر ها تاکید داشتند. تشکیل شورای فرهنگی در شرکت عمران و تعامل با مردم و ساکنین شهر از جمله اهداف مهم در دست اقدام و پیگیری دانست.
دکتر طهماسبی هم ضمن خیر مقدم به میهمانان توضیحاتی در مورد پیشرفت فیزیکی پروژه های روبنایی و زیر بنایی شهر و نیز کارهای فرهنگی و مذهبی در شهر از جمله مسابقات فرهنگی بین ساکنین وجشن مناسبتها و اعیاد در شهر های جدید امیرکبیر ومهاجران نیز به نکات مهمی اشاره کردند. ایشان همچنین به طرح جدید ارزیابی تاثیرات فرهنگی اجتماعی پروژه های عمرانی ( اتاف ) بر رفتار مردم در شهر های جدید اشاره کردند که در سال ۹۷ در دستور کار قرار خواهد گرفت .در ادامه حاج آقا صبوری بازدیدی از روند اجرای پروژها های عمرانی شهر امیر کبیر داشتند و جهت دیدار با مسوولین شهر مهاجران به آن شهر عزیمت نمودند که گزارش آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *