منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

بازدید هیات سرمایه گذاری شرکت daelim کره جنوبی از شهر جدید امیرکبیر

با هماهنگی معاونت مسکن و شهرسازی و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید هیات سرمایه گذاری شرکت daelim کره جنوبی با هدف شناسایی فرصتها و مزیتهای سرمایه گذاری در شهر جدید امیرکبیر ظهر روز شنبه ۹۴/۰۷/۱۸ وارد شهر جدید امیرکبیر شد .
سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر در بدو ورود پس از خیر مقدم به هیات کره ای به معرفی اجمالی شهر جدید امیرکبیر و ظرفیتها و پتانسیل های بسیار مطلوب این شهر در حوزه احداث مسکن ویلایی ، خدمات و حمل و نقل اشاره کرد.
در ادامه این نسشت ، زندیه و کیلی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ضمن تاکید بر موقعیت استراتژیک ممتاز استان مرکزی به ویژه کلان شهر صنعتی اراک و قرارگیری آن در کریدور سراسری و اصلی کشور با توجه به وجود صنایع مادر در منطقه و صنعتی بودن شهر ، همچنین مهاجر پذیر بودن آن در سالهای اخیر و همچنین با اشاره به محدودیت کالبدی توسعه فیزیکی شهر اراک و الزامات طرحهای فرا دست شهر اراک مبنی بر توسعه منفصل کلان شهر ارام به مزیت سرمایه گذاری و احداث مسکن ویژه ویلایی در شهر امیرکبیر تاکید کرد.
همچنین نصرالله نژاد مدیر کل راه و شهر سازی استان نیز با اشاره به موافقت مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر احداث ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر ویلایی در شهر جدید امیرکبیر اظهار امیدواری کرد که با توجه به موقعیت مکانی شهر جدید امیرکبیر که در حدفاصل شهر صنعتی اراک و کلان شهر مذهبی قم بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه احداث مسکن می باشد.
رئیس هیات سرمایه گذاری کره جنوبی به سابقه فعالیت و همکاری شرکت daelim از سال ۱۹۷۵ میلادی تا کنون اشاره کرد و آمادگی شرکت خود را برای سرمایه گذاری در احداث ۲۰۰۰ واحد ویلایی اعلام نمود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *